Bota

Modelja qëllon me armë ndaj grabitësve për të mbrojtur familjen

Pamjet e kamerave të sigurisë sjellin momentin e një grabitje të armatosur në një banesë në Miami, ku një modele 26-vjeçare u përpoq të mbronte familjen e saj.

Ansley Pacheco, ylli i “Only Fans”, ishte në dhomën e gjumit kur grabitësit hynë në shtëpi. Ajo mori armën dhe filloi të qëllonte ndaj tyre për t’i trembur që të largoheshin. Por grabitësit e armatosur me Uzi iu kundërpërgjigjën.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Pamjet e kamerave të sigurisë sjellin momentin e një grabitje të armatosur në një banesë në Miami, ku një modele 26-vjeçare u përpoq të mbronte familjen e saj.

Ansley Pacheco, ylli i “Only Fans”, ishte në dhomën e gjumit kur grabitësit hynë në shtëpi. Ajo mori armën dhe filloi të qëllonte ndaj tyre për t’i trembur që të largoheshin. Por grabitësit e armatosur me Uzi iu kundërpërgjigjën.