Showbiz

Modelja merr një ‘like’ nga Papa tek foto me të pasmet: Të paktën do shkoj në parajsë

Modelja braziliane e cila reklamonte të pasmet

Modelja braziliane e cila reklamonte të pasmet bombastike nën veshjen provokuese si një vajzë shkolle, ka marrë një like në Instagram nga Papa Françesku.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Krahas fotos provokuese, modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan modelja.

Nuk dihet nëse është vërtetë Papa ai që i ka dhënë like modeles apo është ndonjë person tjetër që përdorë llogarinë e tij.