Showbiz

Modelja çudit botën, vazhdon të rrisë gjoksin: Nuk do ndalem derisa të…

Modelja dhe influencuesja gjermane Yvonne Barr shpenzoi shumë para për kirurgji plastike dhe tani ajo ka zbuluar se dëshiron të zvogëlojë gjoksin, të cilin e ka zmadhuar deri më tani katër here.

Mediat e huaja shkruajnë se përveç rritjes së gjoksit, Yvonne bëri edhe lipo suksion, bëri ngritje të prapanicës dhe Botox.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Tani ajo dëshiron të zvogëlojë gjoksin e saj sepse burrat kanë frikë të dalin me të. Mediat e huaja më parë raportuan se ajo po dilte me një futbollist i cili nuk donte ta pranonte publikisht marrëdhënien e tyre për shkak të “gjoksit të saj të rremë”.

Përveç iluzioneve në lidhje me gj oksin e saj, Yvonne shpesh vuan nga dhimbjet e shpinës për shkak të tyre. Ajo thotë se shpreson të krijojë një familje një ditë dhe mendon se zvogëlimi i gjirit është një hap i mirë në atë rrugë. Por kjo nuk është e gjitha për të cilën ajo mendon. Ajo gjithashtu dëshiron të riparohet hunda sepse ka probleme me frymëmarrjen.