Lajme

Mirditë/ Identifikohet një nga autorët e vrasjes së Eri Zefit (Emri)

               Publikuar në : 09:56 &#821

               Publikuar në : 09:56 – 30/10/19 |

mapo.al

Policia ka identifikuar një nga autoret e vrasjes së Eri Zefit në Zall Xhuxhë të Mirditës.

Shpallet në kërkim Mikel (Gjovalin) Alia nga Fani i Mirëditës.

Dyshohet se autori ishte shok me viktimën.

Eri Zefi u vra më 2 Tetor në fshatin Zallë Xhuxhë në Fan të Mirditës.

Lexo edhe: Detaje/ Si dhe pse u vra 34-vjeçari Eri Zefi në Mirditë?


Etiketa: , , ,