Sport

Milot Rashica sërish në stol

Milot Rashica nuk starton sërish për Werder Bremen.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Eintracht Frankfurt dhe Werder Bremen.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës nuk starton as në këtë ndeshje, po vuan të fitojë vendin e tij pas polemikave të shumta tërë verën për një largim të mundshëm nga Werderi.