Showbiz

Mësohet data e publikimit të bashkëpunimit mes Ghetto Geasyt, Shaolin Gang dhe Onatit

16:46 | 24 Tetor 2019

16:46 | 24 Tetor 2019

Getoar Selimi, Onat dhe Shaolin Gang po vijnë me këngë të re.

Getoar Selimi, Blunt, Real dhe Onat kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Moti”, të cilën artistët do ta publikojnë nesër (e premte) në orën 15:00.

“Neser e premte ora 15:00 ? #moti“, ka shkruar Getoar Selimi në njoftimin që e bëri për fansat.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe Ghetto Geasy, Shaolin Gang dhe Onati. /Lajmi.net/