Showbiz

Mesazhi i Shaolinave para publikimit të bashkëpunimit: Ditë të zeza për reperët

22:34 | 24 Tetor 2019

22:34 | 24 Tetor 2019

Shaolinat kanë një porosi për reperët.

Getoar Selimi, Onati, Blunt dhe Real nesër publikojnë bashkëpunimin e shumëpritur, shkruan lajmi.net.

Fansat e tyre presin me padurim publikimin e kësaj kënge, ndërsa Shaolin Gang para se të publikohet kënga, kanë një ‘porosi’ për reperët.

“Neser ne oren 15.00 Dite te zeza per reperat. Babo, mos harroni neser mi ble fshisat para ores 15.00. Mundesisht bleni asi fshisa qe jane per trosha te bukes qe kur te uleni me fshi me ju dhimt kurrizi more q**lana. Luva Babush”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/

ë