Showbiz

Megan Fox shkakton habi me deklaratën e saj: Hap vrima tek rrobat e mia për të bërë seks më lehtë!

Megan Fox po përpiqet ta bëjë jetën e saj të d

Megan Fox po përpiqet ta bëjë jetën e saj të dashurisë më të lehtë në çdo mënyrë.Aktorja e njohur, e cila nuk ngurron shumë herë të flasë hapur për jetën e saj personale, ka bërë një tjetër zbulim përmes llogarisë personale në Instagram.

Në një postim të ri, ylli i “Jennifer’s Body” prezantoi për publikun e saj kostumin blu, të cilin do ta vishte në Billboard Awards, ku shoqëronte të dashurin e saj Masin Gan Kelly.

Shikoni këtë postim në Instagram

Kësaj radhe, megjithatë, veshja e saj seksi nuk bëri përshtypje, pasi publiku i saj është mësuar me paraqitje të tilla nga aktorja, por “mashtrimi” që ajo bëri për të bërë seks, kudo dhe kurdo që ajo të dojë.

Një seri fotosh që ajo ka postuar në Instagram tregojnë një foto të bisedës së saj me stilisten e saj, Mave Reilly.

“Ky fustan blu ishte kaq i shtrenjtë, pse bëmë një vrimë në bigëzim që të mund të bënim seks?”, duket se pyet Megan Fox, ndërsa stilisti i përgjigjet me humor: “Të urrej. Unë do ta rregulloj”.

Gjatë paraqitjes së tyre në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, Masin Gan Kelly ngriti pyetje me audiencën e tij, duke e quajtur Megan Fox “gruan e tij”.

Më konkretisht, reperi u ngjit në skenë për të performuar këngën “Twin Flame” dhe tha: “Këtë këngë e kam shkruar për gruan time”.

Megjithatë, “qershia mbi tortë” erdhi në mes të këngës. Në një moment, u dëgjua një rrahje zemre dhe më pas, Massin Gunn Kelly tha: “Kjo është për fëmijën tonë të palindur”.

Deri më tani askush nuk ishte në gjendje të dërgonte zgjidhjen perfekte, gjë që nuk është e çuditshme.

Kujtojmë se çifti u fejua në janar, pas 1.5 vitesh lidhje.