Showbiz

Më vjen keq, shumë keq që nuk jam me ty”/ Vera Grabocka uron vajzën për ditëlindje

Vera Grabocka, regjisorja e njohur për publiku

Vera Grabocka, regjisorja e njohur për publikun shqiptar, këtë herë ka zgjedhur ekranin për t’i uruar ditëlindjen vajzës së saj e cila jeton prej vitesh në Amerikë. Për shkak të angazhimeve me spektaklin ‘’Dance whith me’’ nuk ka mundur të jetë pranë të bijës për ditën e ditëlinejs.

Regjisroja zbriti në skenë dhe bashkë me stafin e kanë uruar me fjalë zemre. “Përshëndetje e dashur Linda! Siç e sheh unë jam në punë, si gjithmonë. Por sot është dita më e bukur e jetës time, më e mrekullueshmja. Më vjen keq, shum keq që nuk jam me ty! Por sot jam me stafin më të mirë në botë dhe të gjithë bashkë duam të të urojmë gëzuar ditëlindjen”, tha Vera dhe të gjithë kënduan këngën e ditëlindjes. Më pas juria dhe konkurentët e kanë uruar të gjithë me radhë, duke vallëzuar në skenën me atmosferë pariziene