Showbiz

“Më takoni këtu”, Kim Kardashian mahnit me pozat në bikini të verdha

Kim Kardashian solli të tjera fotografi nga pushimet në bregdet.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja, të cilat i ka realizuar gjatë pushimeve në këtë fillim vjeshte, shkruan lajmi.net.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Ashtu sikurse edhe herave të tjera, në imazhet e bukuroshes e gjithë vëmendja ishte tek linjat e përsosura trupore të saj.

Këtë herë, Kimin e kemi parë të veshur me bikini të verdha, teksa theksoi linjat e përsosura trupore dhe mori komente të shumta nga ndjekësit.