Sport

Më në fund një lajm i mirë për lojtarët e Ferijazit, klubi ua jep pagat

Faqja zyrtare e Ferizajt ka njoftuar se tashmë

Faqja zyrtare e Ferizajt ka njoftuar se tashmë pagat ndaj lojtarëve të skuadrës kanë përfunduar dhe se tashmë lojtarët kanë dalë në stërvitje.

Ja njoftimi i plotë nga klubi:

“Ferizaj kryen pagën e fundit, fillojnë stërvitjet.

Ferizaj: Sot skuadra jonë ka kryer pagat e fundit të futbollistëve, dhe janë rikthyer në stërvitje para duelit me Gjilanin.

Ne ndeshjen me Gjilanin do të hyjmë me synim te qarte që të dalim të pamposhtur nga ky duel , dhe të iu kthehemi rezultateve pozitive.

Ne si klub jemi të kënaqur që futbollistët i kanë marrë pagat, dhe besojmë që tani do të jemi një skuadër mē e mirë”.