Showbiz

Me bikini dhe ulur mbi të dashurin e saj, Erjona ngacmon imagjinatën

Erjona Sulejmani vazhdon të jetë në qendër të v

Erjona Sulejmani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së faqeve rozë përmes imazheve që i shpërndan në rrjetet sociale.Modelja shqiptare tash e një kohë ka nisur një romancë dashuri me aktorin italian, Alessandro Basciano.Ajo është duke e shijuar lidhjen e protagonistin e “Uomini e Donne”, ashtu që nuk heziton të shpërndajë imazhe të përbashkëta në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram, Erjona – e cila është nënë e një djali, ndiqet nga më shumë se 305 mijë fansa, ndërsa publikon fotografi nga jeta personale dhe profesionale.