Showbiz

MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën “Semafori”

21:31 | 24 Tetor 2019

21:31 | 24 Tetor 2019

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar një këngë nga albumi.

Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar në kanalin YouTube këngën “Semafori”, shkruan lajmi.net.

Ky projekt erdhi vetëm në versionin audio, me tekst të dy artistëve, ndërsa për mix/masterin u kujdes Presplay PINT.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Mc Kresha dhe Lyrical Son, e cila është pjesë e albumit “United State of Albania”. /Lajmi.net/