Showbiz

Mbytet në Shqipëri pushuesi nga Kosova

Një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë sot në

Një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë sot në Durrës. Sipas njoftimit të policisë, ai dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë, njofton Insajderi.

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, raporton Gazeta Mapo.

Ky është pueshesi i dytë nga Kosova që është mbytur këtë sezonë./Insajderi.com