Showbiz

Marina Vjollca duket tejet joshëse e veshur me të zeza

Marina Vjollca vjen me një paraqitje atraktive.

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të dashurat e ekranit televiziv, shkruan lajmi.net.

Marina është mjaft aktive në rrjete sociale, vazhdimisht duke sjellë fotografi nga jeta dhe karriera profesionale për ndjekësit.

Në disa postime të fundit në rrjetin social Instagram, Marina është parë e veshur në të zeza.

Ajo me këtë veshje ka theksuar linjat trupore, për të cilat pëlqehet dhe njihet aq shumë.

Për të përmbledhur dukjen, ajo flokët ka zgjedhur t’i kishte të kapura poshtë kokës, ndërsa për grim ka vendosur të ketë buzë të kuqe.