Showbiz

Manjola Nallbani humb njeriun e shtrenjtë: Unë humba me ty…

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani ka humbur

Këngëtarja e njohur Manjola Nallbani ka humbur një person mjaft të shtrenjtë për të.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, këngëtarja bën të ditur se xhaxhai i saj është ndarë nga jeta, teksa shprehet se ndjen një dhimbje të madhe për ikjen e tij.

“Unë nuk kam fjalë ta shpreh dhimbjen e ikjes tënde! Dhe pse kishe shpirtin plot se kishe djalin, gruan, vajzat e nipërit, vëllain e motrat, mua më thoje … nuk të kam mbesë të kam gocë dhe unë të kisha në vend të babit! Unë humba me ty jo xhaxhain po njeriun e mençur, shpirt madh si rrallë kush e mikun që nuk do ma zëvendësoje askush! Qofsh i parajsës zemra jonë! Dua të të kujtojmë kështu”, shkruan Manjola Nallbani.