Showbiz

Maluma ndahet nga e dashura për modelen kanadeze

Prej kohësh qarkullonte lajmi se Maluma kishte

Prej kohësh qarkullonte lajmi se Maluma kishte nisur një lidhje me modelen kanadeze Winnie Harlow, mesa duket këto thashetheme janë të vërteta.

Këngëtari është ndarë nga e dashura e tij Natalie Barulich dhe ka nisur një lidhje me modelen Winnie.

Lajmin e ndarjes e ka konfirmuar për ´´El News´´, Natalia e cila është shprehur kështu: “E dua shumë Malumën. Por në këtë moment kemi nevojë të qëndrojmë vetëm dhe të fokusohemi tek karriera që të rritemi si artist dhe si individë”.

Lajmi që Maluma dhe Natalia janë ndarë, ka ardhur pak ditë pasi këngëtari u kap në një restorant me Winnie Harlow.

Modelja kanadeze nuk i kursen komentet me zemra në postimet e Malumës, kjo shton dhe më shumë dyshime për një lidhje mes tyre.