Showbiz

Maluma harron Natalian, kush është e dashura e këngëtarit të dashur nga femrat

Një nga këngëtarët më të dashur për femrat, duk

Një nga këngëtarët më të dashur për femrat, duket se ka gjetur sërish dashurinë. Maluma, duket se e ka harruar plotësisht Natalia Barulich dhe tashmë është në krahët e një femre tjetër.  Së fundmi, këngëtari është fotografuar në Los Angeles me të dashurën e tij, ku shihen se janë veshur matchy-matchy.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Nuk kanë munguar as paparacët që e kanë fotografuar çiftin. Mesa duket Maluma nuk është shqetësuar aspak nga sytë e kureshtarëve, duke vijuar të mbajë të përqafuar brunen simpatike që duket se tanimë i ka rrëmbyer zemrën.