Showbiz

Majlinda Bregu uron vajzën për ditëlindje: Je shumë më shumë se ajo që sheh në selfie

Kejda, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu fes

Kejda, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu feston sot 22 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, ish-deputetja ka vendosur ta urojë publikisht vajzën e saj me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë një foto me të bijën përpara pasqyrës, teksa bashkangjitur se çfarë e bën Kejdën më të bukur. “Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra e artë dhe vetë-ironia, ato që të bëjnë të bukur! Gëzuar ditëlindjen!”, ka shkruar ajo.

Sakaq, poshtë postimit të ish-deputetes nuk ka munguar as përgjigja e vajzës e cila ka shkruar: “Të dua mami”.