Showbiz

Majk ndan videot e ëmbla të të birit: Artist lind, nuk bëhesh

Reperi i njohur Majk dhe djali i tij, Roani jan

Reperi i njohur Majk dhe djali i tij, Roani janë dy shokë të pandarë. Majk e takon shpeshherë djalin dhe gjithnjë ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme.

Në llogarinë e tij në Instagram , me anë të disa postimeve, reperi ka treguar se i biri do të bëhet një artist si babai. Në videon e publikuar, Roan shihet teksa reciton në një aktivitet të organizuar për 28-29 Nëntor. “Artist lind nuk bohesh!”- ka shkruar Majk.

Majk dhe Majlina Zeka ishin një ndër çiftet më simpatikë dhe me të dashur nga publiku, por lidhja e tyre nuk zgjati shumë. Mirëpo, ndonëse janë të ndarë prej kohësh, reperi dhe ish-partnerja e tij Majlinda  kanë ruajtur raporte të mira së bashku.