Showbiz

“Lulet më të bukra mi jep ti”, Elvana Gjata surprizohet nga mashkulli i jetës

Këngëtarja Elvana Gjata prej muajsh nuk ka qenë

Këngëtarja Elvana Gjata prej muajsh nuk ka qenë aktive në muzikë apo rrjetet sociale. Me anë të disa postimeve të cilat janë të rralla gjatë ditëve të fundit, këngëtarja ka treguar se po kalon disa kohë me njerëzit më të dashur.





Reklamo bizensin tuaj ketu

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ një foto teksa babi i saj i dhuron disa lule. “Vajza e babait. Lulet më të bukura mi jep ti”, shkruan Elvana.

Kujtojmë se edhe më herët, Elvana iu drejtua ndjekësve të qëndrojnë sa më pranë familjarëve në këto kohë të vështira, siç po vepron dhe ajo vetë.