Showbiz

“Loti” tërheq vëmendjen e këngëtares me famë botërore dhe Elvana nuk mund të ishte më e lumtur

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi një javë më pa

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi një javë më parë këngën e saj më të re, të titulluar “Loti”. Ky projekt u prit mjaft mirë nga publiku, por jo vetëm.Këngëtarja me famë botërore, Inna ka ndarë në InstaStory këngën e Elvanës, duke treguar se i ka pëlqyer shumë. Të njëjtin postim, Gjata e ka ripostuar në InstaStory, duke lënë të kuptohet se është lumturuar shumë.

“Kjo e përmbushi ditën time! Faleminderit mbretëreshë! Të dua”, ka shkruar Elvana krahas videove.