Sport

Liverpooli planifikon të largojë 6 lojtarë në janar

Gjashtë lojtarë mund të largohen në afatin kalimtar të janarit nga skuadra e Liverpoolit, në formë huazimi ose si largim të përhershëm, raporton Liverpool Echo.

Disa prej tyre pritet të largohet pasi duan më tepër minuta në fushë, e që momentalisht te skuadra e parë e kanë të vështirë të gjejnë hapësirë, transmeton KOHA.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Bëhet fjalë për Yasser Larouci, Caoimhin Kelleher, Liam Millar, Oëen Beck, Abdi Sharif, Sepp van den Berg dhe Joe Hardy.