Lajme

Lëkundje të vogla por tërmeti u rikthye sot, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë ditën e sotme

Lëkundje tërmeti janë ndjerë ditën e sotme në vend. Sipas IGJEUM, tërmetit ka qenë me magnitudë 2.9 dhe me epiqendër 1 km ne jug- perëndim të Karpenit në Durrës. Për fat të mirë lëkundjet kanë qenë të vogla dhe nuk kanë shkaktuar panik tek qytetarët. Ato u regjistruan paraditen e sotme, në orën 10:46 minuta.

Capture


Etiketa: , ,