Showbiz

Lei Kraja nuk njeh dimër, moderatorja poston foton seksi me bikini

Lei Kraja, figura me e re e televizionit në em

Lei Kraja, figura me e re e televizionit në emisionet sportive së fundmi ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve me postimin e fotove me bikini në rrjetet sociale. Gjithnjë aktive ajo ndan me ndjekësit e saj foto dhe video nga jeta profesinale dhe private. E ulur pranë një pishine dhe me bikini të kuqë, Lei shkëlqen dhe krahas fotos ku shkruan “My oh my” duke falenderuar dhe bashkëpuntorët e saj për realizimin e setit fotografik.