Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një vajzë e mbytur në plazhin e Durrësit

Gjendet trupi i pajetë i një femre në plazhi

Gjendet trupi i pajetë i një femre në plazhin e Durrësit, pranë pistës Kosova. Policia ka nxjerrë trupin në breg, ndërkohë që është dërguar në morgun e spitalit të Durrësit për ekspertizë mjeko-ligjore.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe as rrethanat e ngjarjes.

Vijon…