Lajme

Kurti drekon tre orë me kreun e opozitës Lulzim Basha

               Publikuar në : 21:49 &#821

               Publikuar në : 21:49 – 27/10/19 |

mapo.al

Lideri i opozitës Lulzim Basha dhe lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti kanë drekuar së bashku sot për të biseduar mbi sfidat e Kosovës pas zhvillimit të zgjedhjeve.

Pas takimit me Edi Ramën, me ish-liderin demokrat Sali Berisha, me Presidentin Ilir Meta, burime bëjnë me dije se Kurti ka kaluar rreth tre orë në një drekë, i ftuar nga shefi opozitës Basha.

Lexo edhe: Meta takon Albin Kurtin, zbulon çfarë u diskutua në Presidencë

Lexo edhe: Kurti me ish-kryeministrin, Berisha: Takim i hapur dhe miqësor


Etiketa: , , ,