Showbiz

Krizë në çift? Armina Mevlani tregon të vërtetën e lidhjes me Shkëlzenin

Armina Mevlani, blogerja e njohur është mjaft a

Armina Mevlani, blogerja e njohur është mjaft aktive në rrjtete sociale ku tregon detaje nga jeta e saj. Ajo ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në ‘Instagram’. Ajo është pyetur ndër të tjera dhe për marrëdhënien me Shkëlzen Berishën.Një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse kalon akoma shumë kohë me Shkëlzenin si më parë.

“Sa kohë kalon me Shkëlzenin se duket që jeni të distancuar diçka? “.

Përgjigja e Arminës nuk ka munguar dhe ajo ka treguar se si qëndron e vërteta. “Jo aspak. Kaloj shumicën e kohës me të, thjesht nuk preferoj të ndaj gjërat private shumë”, është përgjigjur Mevlani.