Humor

Kristiana Kuqi puth meshkujt e ndryshëm në kryeqendra botërore

Me një gjeneratë të kyçur në rrjetet sociale, nuk është për t’u habitur që një pjesë e madhe e udhëtimit në botë është duke u realizuar për të kapur fotografinë në momentin perfekt për Instagram.

Dhe një femër ka qenë shumë e sinqertë në kërkimin e saj për imazhin e përsosur, duke zbuluar se u është kërkuar të huajve që ta puthin atë në disa nga monumentet më të famshme në botë, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Kristiana Kuqi, nga Kosova, thotë se i ka kërkuar një personi të rastit “që ta puthte në Kullën Eiffel, në mënyrë që të mund të pretendonte se kaloi një kohë romantike në Paris”.

Duke postuar imazhin në Twitter, vajza e diplomuar së fundmi në një Universitet në Amerikë, e cila tani jeton në Virxhinia, shpresonte qe me këtë person “po funksionin mirë”, përpara se të ndante një fotografi tjetër të një të huaji që ajo puthi jashtë Koloseumit në Romë.

“Shpresoj që edhe kjo nga Roma është e mirë “, ka thënë më tej ajo, duke postuar një fotografi duke i dhuruar puthje personit që sapo kishte takuar.

Duket qartë se nuk është e kënaqur me dy, ajo shtoi një foto të tretë të saj në majë të gishtave, duke puthur një zjarrfikës që mbështetej nga dritarja e automjetit të tij. “Shpresoj që edhe ai të jetë i mirë”, vazhdon më tej ajo.

Vajza nga Kosova që puth meshkujt e ndryshëm në kryeqendra botërore (Foto: Kristiana Kuqi)

Që nga postimi i fotografive në internet, ato janë rikthyer në më shumë se 60.000 herë, me njerëz që lavdërojnë guximin e saj dhe disa madje pranuan të bëjnë të njëjtën gjë.

“E dua këtë”, një përdorues i Twitter ka shkruar. “Kjo është një kthesë e madhe”, ka thënë një tjetër. “Qëllimi nuk është të udhëtoni botën me njeriun tuaj, por të keni një burrë në çdo pjesë të botës ku udhëtoni”, shtoi një i tretë.

Ndërsa të tjerët ishin të shpejtë për të shpërndarë përvojat e tyre duke kërkuar të huajt për një puthje në këmbim të një imazhi të përsosur.

Përdoruesit e rrjetit social, Twitter, nuk mund të ndihmojnë, por të lavdërojnë Kristianën, e cila ka ndarë imazhe të mahnitshme në Instagram nga udhëtimi i saj përgjatë botës.