Lajme

Kosovë-Angli/ Pjesa e parë vuloset me një gol

Është mbyllur në avantazhin 1-0 të Anglisë

Është mbyllur në avantazhin 1-0 të Anglisë pjesa e parë e sfidës që po zhvillohet në “Fadil Vokrri” mes Kosovës dhe “Tre Luanëve”.

Goli i vetëm i këtij 45 minutëshi u shënua nga Harry Winks në minutën e 32 të takimit.

Mesfushori i Tottenham Hotspur lëvizi bukur në hyrje të zonës, teksa me marrjen e sferës nga Chamberlain kapi në befasi mbrojtjen “dardane”.


Etiketa: , ,