Showbiz

Koronavirusi prek familjen Kardashian, Chloe tregon përvojën: Dhimbje koke e çmendur, të vjella dhe nxehtësi

Koronavirusi depërton më tej në familjen më të

Koronavirusi depërton më tej në familjen më të famshme në botë. Chloe Kardashian është testuar pozitive për koronavirusin dhe ajo vendosi të ndajë përvojën e saj përmes një episodi të serialit “Keeping Up With The Kardashians”.

Duke përshkruar simptomat në detaje, ajo tha se kishte të vjella, marrje mendësh, ethe dhe temperaturë përpara se frika e saj të konfirmohej me testin e tamponit.

Motra e saj, Kim, tha se e gjithë familja po priste me padurim të dëgjonte nëse Chloe ishte infektuar nga koronavirusi.

“Ne jemi të tmerruar … dhe ajo është e frikësuar dhe nervoze,” tha Kim, burri i së cilës, Kanye West, ishte gjithashtu i infektuar me virusin.

Të njëjtin shqetësim shprehu edhe nëna e familjes, Chris Jenner, duke theksuar se ajo po kërkonte një mjek për të bërë testin për vajzën e saj.

“Sapo zbulova se kam koronavirus”, tha Chloe më në fund para kamerës kur mori rezultatet e testit.

“Jam e izoluar në dhomën time. Do të jem mirë, por kam qenë shumë keq përgjatë dy ditëve.”

Ai vazhdoi: “Në përgjithësi vuaj nga migrena, por kjo ishte dhimbja e kokës më e çmendur që kam pasur ndonjëherë. Unë nuk do të thoja se ishte një migrenë. Po kollitja, gjoksi më digjej kur kollitesha ”.