Sport

Konferenca e qeverisë alarmon FSHF-në, frikë për stadiumin “Air Albania”

Një konferencë ndërkombëtare e organizuar nga q

Një konferencë ndërkombëtare e organizuar nga qeveria shqiptare do të zhvillohet pas pak ditësh në fushën stadiumit “Air Albania”.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Mirëpo, kjo duket se ka alarmuar FSHF-në, pasi nuk ka shumë ditë që në tapetin e “Air Albania” është bërë mbjellja e barit të ri.

Fusha ka shfaqur probleme që pas përurimit të impiantit dhe në nëntor aty do të luajë Kombëtarja dy ndeshje për Ligën e Kombeve. Tashmë frika është e ndonjë dëmi që mund t’i bëhet fushës në eventin që pritet të zhvillohet.