Lajme

Komentet për lidhjen e aktores Matoshi me 21 vjeçarin, reagon ambasadorja Vlora Çitaku

Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, ka reaguar rreth komenteve që janë bërë në drejtim të aktores Adriana Matoshi, pasi bëri publike lidhjen me 21-vjeçarin, Keith Groenveld,

Çitaku ka shkruar në Facebook se aktorja Matoshi nuk ka nevojë t’i jep llogari askujt opër jetën e saj private.

“Adriana Matoshi 

Reklamo bizensin tuaj ketu
❤️

 je një zemër e madhe! Nuk ke nevojë me na dhanë llogari për jetën tënde private. Të dua “, ka shkruar Çitaku.

Ndërkohë, aktorja Adriana Matoshi ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë me futbollistin, Keith Groenveld.

Groenveld është i lindur në Afrikën e Jugut, ndërsa u rrit në Belgjikë dhe filloi qysh i ri karrierën në futboll.

Ai po ashtu ka qenë futbollist i Feronikelit, kurse është aktiv edhe në muzikë, ditë më parë publikoi këngën “Black and white”