Lajme

Kombëtarja, tre ndeshje në muajin nëntor

Kombëtaren e Shqipërisë në futboll e presin tri

Kombëtaren e Shqipërisë në futboll e presin tri ndeshje në muajin nëntor.

Ndeshja e parë është ajo vëllazërore ndaj Përfaqësueses së Kosovës, e cila zhvillohet me datën 11 nëntor.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Takimi i dytë i Kombëtares, e drejtuar nga Edi Reja, është kundër Kazakhistanit, që zhvillohet më 15 nëntor.

Ndërsa takimi i fundit, që e zhvillon Shqipëria, është me Bjellorusinë, më 18 nëntor.

Dy takimet në fjalë kundër Kazakistanit dhe Bjellorusisë Shqipëria i luan në kuadër të Ligës së Kombeve.


Etiketa: , , ,