Showbiz

“Koha për një ndryshim”, çfarë po paralajmëron Xhensila Myrtezaj?

Diçka e re po vjen nga Xhensila Myrtezaj.

Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila ka disa hite në karrierë.

Reklamo bizensin tuaj ketu

Së fundi, artistja ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një kostum dhe dukej shumë elegante.

Por, ajo që të bie në sy është fakti se me këtë foto ajo paralajmëroi diçka të re, por nuk ka dhënë shumë detaje.