Showbiz

Klaudia Pepa tregon sakrificat për baletin, ja çfarë fshihet pas fotove në Instagram

Balerina e njohur Klaudia Pepa prej vitesh ësht

Balerina e njohur Klaudia Pepa prej vitesh është zhvendosur në Itali, ku po zhvillon dhe profesionin e saj.

Pas sukseseve si balerinë, Klaudia ka treguar edhe sakrificat që fshihen. Me anë të një postimi në InstaStory, ajo tregon këmbët e saj të nxira, të cilat vetëm duke i parë të duken mjaft të dhimshme.

Këto shenja, Klaudia i ka marrë nga performanca për videon e fundit, bashkëpunim me Fabrizio Moro që i besoi balerinsë protagonizmin në klipin e tij muzikor.

1 2