Showbiz

”Kishte turp”, Tea zbulon të vërtetën e lidhjes me Beartin

Dy ish-konkurrentët e ‘Për’puthen’ Tea dhe Bear

Dy ish-konkurrentët e ‘Për’puthen’ Tea dhe Bearti janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në media dhe nga publiku.

Dyshja publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit në rrjete sociale, ku nuk i kursejnë as dedikimet e dashurisë. Së fundmi, Tea i lejoi ndjekësit t’i bënin disa pyetje, përmes rubrikës “Ask me a question”, ku një prej tyre e pyeti: ”Çfarë është ajo që të pëlqeu më shumë te Bearti dhe të fitoi si femër?”

”Një korrigjim, e kam zënë unë se ky kishte turp, po, kishte turp nga unë”, u shpreh Tea, teksa Bearti përpiqet ta kundërshtojë.