Showbiz

Kim bën një nga ato paraqitjet atraktive, ‘ndez’ rrjetin

23:20 | 24 Tetor 2019

23:20 | 24 Tetor 2019

Kim Kardashian shfaqet provokuese në imazhet e fundit.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

E veshur në të zeza, Kim filmoi veten para pasqyrës, si çdo herë e gjithë vëmendja ishte tek format perfekte trupore të saj.

Për ndryshe, ajo së fundi ka lansuar linjën e re të të brendshmeve, ndërsa biznesi po i ecë shumë mirë.

Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe kanë katër fëmijë. /Lajmi.net/