Showbiz

Kiara Tito feston ditëlindjen, por në festë i pranishëm dhe… Butrinti

Moderatorja Kiara Tito ka festuar mbrëmë 25-vje

Moderatorja Kiara Tito ka festuar mbrëmë 25-vjetorin e saj, teksa ka oragnizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë dhe njerëzit e saj më të dashur. Kanë qenë këta të fundit pikërisht ata të cilët kanë publikuar edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shfaqet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

Moderatorja dukej shumë seksi me një fustan me dekolte të hapur dhe që i nxirrte linjat trupore.