Showbiz

Këto materiale do t’i ndiqni nesër në “Mirage”

17:47 |

Edhe nesër do të keni mundësi të ndiqni materiale interesante të përgatitura nga stafi i “Mirage”.

Emisioni “Mirage” çdo javë sjell më të rejat nga shoubizi, duke përfshirë intervista me emra të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Nesër do të keni mundësi t’i ndiqni këto materiale:

I ngjajshëm

-Pse vendosi të rikthehet në festival Korab Shaqiri?;

-VoxPop: Qytetarët komentojnë ndarjen e Mozzik dhe Loredanës;

-Prishtina Fashion Night edhe këtë vit mblodhi dizejnatorë e personazhe publike në një vend;

-Në rubrikën “Kë zgjedh” përgjigjet Agnesa Vuthaj.

Të gjitha këto materiale mund t’i gjeni nesër (e premte) nga ora 19:00 në kanalin zyrtar të lajmi.net në YouTube. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

18:03 |