Kuriozitete

Këto janë shenjat më pak të favorizuara të muajit nëntor

Astrologia Meri Shehu ka folur mbi parashikimin e shenjave të horoskopit për muajin e ri që sapo ka hyrë.

Meri u shpreh se këtë muaj Mërkuri do sjellë disa keqkuptime.

Astrologia foli veçanërisht për dy nga shenjat më pak të favorizuara të horoskopit ku ka deklaruar se Demi është shenja më e pafat e muajit nëntor pasi do i kenë kundër personat rreth tyre, do jenë në frymë antagoniste.

Nga ana shëndetësore nuk do ndihen aq mire, pak më të lodhur.

Sa i përket dashurisë duhet të kenë kujdes në marrëdhënie serioze, mund te kenë keqkuptime. Nuk duhet të fillojnë një marëdhnie të re.

Tek paratë do jenë me fat. Nga data 12 do kemi Hënën në shenjën e tyre dhe do kenë dhurime.

Ndërsa ka folur edhe për Bricjapin për të cilët ka thënë se do rregullojnë shumë gjëra. Rikthehen njerëz që do sjellin stabilitet, hov dhe gëzim në jetën e tyre.

Në miqësi, në dashuri do jenë mirë, do jenë shumë pasionant. Kujdes lidhjet e fshehta se mund të ekspozohen. Shëndeti do jetë shumë mirë. Nuk duhet të marrin borxhe ose të futen në rrugë të paligjshme.