Showbiz

Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri, shkak tradhëtia

Këngëtarja e njohur Sheila Haxhiraj ishte e f

Këngëtarja e njohur Sheila Haxhiraj ishte e ftuar së fundmi në ‘Prive’ në rubrikën ’60 sekonda’.

Këngëtarja i është përgjigjur pyetje rreth jetës së saj artistike si dhe asaj private.Një ndër pyetjet që i’u drejtua këngëtares ishte: A jeni e dashuruar?

‘Isha’ është shprehur ajo.

Më pas ajo ka zbuluar arsyen jo në mënyrë të drejpërdrejtë por tërthorazi të ndarjes nga i dashuri.

Këngëtarja u pyet nëse fabula e këngës së re ‘Gënjeshtare’ e cila flet për tradhëtinë, ka të bëjë me jetën e saj private.

Sheila u përgjigj ‘Ndoshta’ duke qeshur e duke na bërë të mendojmë se kjo është dhe arsyeja pse ajo është ndarë nga i dashuri.