Showbiz

Këngëtarja e njohur fotografohet pranë Mozzik dhe Getinjos, ja si i quan

22:16 | 24 Tetor 2019

22:16 | 24 Tetor 2019

Mozzik dhe Getinjo janë dy prej emrave më të njohur të estradës.

Mozzik dhe Getinjo janë emra shumë të dashur për publikun, që publikojnë vazhdimisht këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja Fifi ka publikuar në InstaStory një fotografi, në të cilën shfaqet pranë dy reperëve.

“Mozzik, Getinjo, I kom dy nanusha”, ka shkruar ajo sipër fotos, të shkrepur gjatë një emisioni.

Për ndryshe, Mozzik dhe Getinjo janë duke punuar rreth projekteve të reja muzikore. /Lajmi.net/