Showbiz

Kë zgjedh ish-missi për të kaluar një natë / Robert Berishën apo Lorik Canën

Agnesa Vuthaj, fituese e 2 Konkurseve të Bukur

Agnesa Vuthaj, fituese e 2 Konkurseve të Bukurisë, Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004, ishte e ftuar në emisionin ´´Mirage´´ dhe u bë pjesë e lojës ´´Kë zgjedh´´.

Nëse do t’ju duhej të zgjidhnit mes Lorik Canajt dhe Robert Berishës për të kaluar një natë, kujt do t’ja drejtonit gishtin?- ishte pyetja që u drejtua ish-missit.

Agnesës iu desh pak kohë të mendonte para se të zgjidhte njërën nga alternativat.

“Asnjë natë! Njëri është i martuar, tjetri sapo u nda kështu që asnjërin. Veç për single zgjedh!”- përgjigjet Vuthaj duke qeshur.