Showbiz

“Ka mama çun”, Spiropali feston ditëlindjen e parë të djalit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlame

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali një vit më parë u bë nënë për herë të dytë.

Pas vajzës Nalta, deputetja e PS-së solli në jetë edhe djali Kren.

E sot është një ditë e veçantë, teksa Kreni feston ditëlindjen e parë dhe Spiropali nuk ka nguruar të ndajë gëzimin e saj edhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

“Ka mama çun! Kren 1”, shkruan Spiropali mbi foto.