Showbiz

Juventuesi gati të shpallet kampion edhe këtë sezon

Lazio ka humbur një ndeshje shumë të rëndësishm

Lazio ka humbur një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Milanit në Olimpico duke i zbehur gjasat e saj që të fitojë Serie A.

Në anën tjetër, Juventuesi ka fituar derbin e Torinos duke u shkëputur 7 pikë nga Lazio.

Qe nga viti 2012, Juventuesi është kampion i Serie A dhe si duket edhe këtë sezon do të shpallet kampion. /Insajderi.com/