Showbiz

Jonida Vokshi pjesë e serialit të Mamaqit, zbulon detajet e projektit të ri

Pak ditë më parë Ermal Mamaqi bëri me dije se p

Pak ditë më parë Ermal Mamaqi bëri me dije se po vjen me një projekt të ri dhe bëhet fjalë për një serial, pjesë e të cilit do të jetë dhe Jonida Vokshi.E ftuar në “Top Albania Radio”, Jonida u shpreh se është e lumtur që do të jetë pjesë e serialit, teksa zbuloi se deri më tani po bëhen vetëm prova dhe xhirimet ende nuk kanë nisur.

Mamaqit pritet t’i bashkohen edhe emra të tjerë jo pak të njohur për publikun, që do të zbulohen në vazhdim.