Showbiz

Jennifer Lopez si Kida, publikon dy këngë me një klip

Këngëtarja e njohur amerikano-latine, Jennifer Lopez  sonte ka lansuar këngën e saj më të re “Pa ti” dhe “Lonely”. E veçanta e kësaj kënge është se brenda videoklipit të këngës së JLo janë dy këngë, ashtu siç kishte bërë Kida me Mozzik në hitin e kësaj vere “PP” (Paranoja dhe Pishmon)

Kënga PP e Kidës dhe Mozzik pa dyshim është hiti i kësaj vere që e lamë e cila ka numrin më të madh të klikimeve, më shumë se 37 milionë klikime vetëm në youtube.


E veçanta e klipit të Kidës dhe Mozzik ishte se brenda një klipi kishte dy këngë, këngën “Paranoja” dhe këngën “Pishmon”.

Të njëjtën gjë e ka bërë edhe Jennifer Lopez që mbrëmë lansoi dy këngë në youtube por brenda një videoklipi.

Reklamo bizensin tuaj ketu