Lajme

“Jemi munduar shumë…”, Nora Istrefi flet për herë të parë për divorcin nga Roberti

Një vit më parë, Nora Istrefi dhe Robert Berish

Një vit më parë, Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre. Ata kanë mbetur dy shokë, ndërsa kanë treguar se edhe marrëdhëniet me familjet e njëri-tjetrit vazhdojnë të jenë të mira. Së fundmi, Nora në një intervistë për “Qejfi më i madh se Stambolli”, ka treguar për marrëdhënien me Robertin pas ndarjes.

Ajo shprehet se vajza e tyre Renee është më e lidhur me të, dhe të dy janë përkushtuar që ajo të mos e ndjejë ndarjen.

Reklamo bizensin tuaj ketu

“Renee e do babain shumë, por me mua është më e lidhur. Jemi përkushtuar të dy shumë që ajo të mos e ndjejë atë çështje, atë problem. Kam marrë komplimente prej shoqeve, prej njerëzve që thonin sa mirë e kemi menaxhuar. Jemi munduar shumë…Uroj që të gjithë prindërit të dinë ta menaxhojnë mirë”.


Etiketa: , ,