Lajme

Japoni/ Ofroi filma falas për të vetëkarantinuarit, ja pse u “rrëzua” faqja pornografike

Një faqe pornografike në Japoni, ka pësuar

Një faqe pornografike në Japoni, ka pësuar “dyndje klikimesh”, pas njoftimit se kishte lëshar mbi 200 filma falas për përdoruesit, për ta bërë sa më të thjeshtë qëndrimin e tyre në shtëpi si pasojë e koronavirusit.

Por faqja, ka dalë “jashtë funksionit” për disa orë dhe shkak për këtë janë bërë miliona vizitorë që kanë klikuar për të përfituar këtë shërbim falas, shkruajnë mediat e huaja.

Faqja, ofroi falas 200 pjesë nga seritë e saj për përdoruesit nga 13 marsi deri më datë 31, për të relaksuar në këtë formë shikuesit që qëndrojnë në shtëpi, si pasojë e COVID-19.


Etiketa: ,